Biz Kimiz?

Last Updated on

Markethinkers Logo

Markethinkers, pazarlamaya bütüncül bir bakış açısıyla bakabilen ve pazarlama tutkunu iki genç girişimci tarafından 2019 yılında kurulmuş “Growth Hacking” hizmeti veren bir danışmanlık ajansıdır.

İlk başlarda ülkemizdeki pazarlama bilincini arttırmak ve Türkçe öğretici içerikler üreterek Türkiye’de pazarlamanın gelişimine katkı sunmak üzere yalnızca blog olarak yayın hayatımıza başladık.

Ardından gördüğümüz büyük ilgi ile gerçekten pazarlamanın özünü anlamak isteyen ve pazarlamaya bütüncül bir bakış açısıyla bakmak isteyen çok sayıda kişi ve marka olduğunu gördük.

Bu başarının ardından Markethinkers markamızla growth hacking danışmanlık ajansı olarak faaliyet göstermeye ve bu bilgi birikimimizle gerçekten pazarlama bilincine sahip olan markaların büyümelerine ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olmalarına yardımcı olmaya başladık.

Biz Markethinkers’ta reklam, satış, dijital pazarlama veya SEO’ya tek bir pencereden bakmıyor; bir bütün olarak pazarlamanın birer parçaları olduklarına inanıyoruz. Markalaşma vizyonu olmadan büyümenin sınırlı kalacağına ve sürdürülebilir olmadığına inanıyoruz.

Bu yüzden kısaca Markethinkers, hayata pazarlama penceresinden bakan insanlar ve dünyanın gittiği yerde olmak isteyen markalarla çalışan bir Growth Hacking Ajansıdır

Markethinkers olarak 360 derece ve etik değerleri önceleyerek Growth Hacking Danışmanlığı yapıyoruz. V-AARRR metodu ile firmanızı adım adım büyütmeyi ve bu süreçte sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Hizmetlerimiz arasında Growth’un bir parçası olan SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı, İçerik Üretimi ve Adwords hesap yönetimi hizmetlerini sunmaktayız.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle info@markethinkers.com adresinden veya ana sayfamızda bulunan iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.