Biz Kimiz?

Markethinkers Logo

Markethinkers, pazarlamaya bütüncül bir bakış açısıyla bakabilen ve pazarlama tutkunu iki genç girişimci tarafından 2019 yılında kurulmuş Yeni Nesil Bütünleşik Pazarlama Blogudur.

Ülkemizdeki pazarlama bilincini arttırmak ve Türkçe öğretici içerikler üreterek Türkiye’de pazarlamanın gelişimine katkı sunmak üzere blog olarak yayın hayatımıza başladık.

Ardından gördüğümüz büyük ilgi ile gerçekten pazarlamanın özünü anlamak isteyen ve pazarlamaya bütüncül bir bakış açısıyla bakmak isteyen çok sayıda kişi ve marka olduğunu gördük.

Bu başarının ardından Markethinkers platformunu, Türkçe pazarlama içeriği üretmek isteyen ve deneyimleriyle topluluğumuz katkıda bulunacak tüm yazarlara açık hale getirdik.

Biz Markethinkers’ta pazarlamaya tek bir pencereden bakmıyor; tüm pazarlama ve ilgili alt alanların bir bütün olarak pazarlamanın parçaları olduklarına inanıyoruz.

Ayrıca markalaşma vizyonu olmadan büyümenin sınırlı kalacağına ve sürdürülebilir olmadığına inanıyoruz.

Bu yüzden kısaca Markethinkers, hayata pazarlama penceresinden bakan insanlar ve dünyanın gittiği yerde olmak isteyen markalara katkı sunmayı amaçlayan bir içerik platformudur.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle info@markethinkers.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca markethinkers.com adresiniz yazarlık başvurunuzu bize iletebilir ve bu büyüyen topluluğa siz de deneyiminizle ve bilgi birikiminizle katkı sunabilirsiniz.