Freelance Yazar Olmak

En İyilerden Oluşan Yazar Ekibimize Katılın

SEO uyumlu içerik yazma konusunda uzman yazar ekibimiz her gün onlarca markanın kullanıcıları için değer yaratmasına yardımcı oluyor.

Peki siz de, güçlü ve deneyimli ekibimize katılmaya hazır mısınız?

Şimdi Başvur

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüm SEO çalışmaları, her zaman içerikle başlar. Güçlü içerikler ise fark yaratır.

Esnek Çalışma

Esnek Çalışma ve Kazanç

Markethinkers'ta tüm yazarlarımız uzaktan çalışır ve kendi takvimlerini kendileri belirler. Ayrıca oldukça adil olan gelir paylaşım modelimiz sayesinde, kaliteli ve özgün içerik üreten yazarlarımızın emeğinin karşılığını tam olarak aldıklarından emin oluyoruz.

Markalar ve Kullanıcıları İçin Değer Yaratın

Markalar ve Kullanıcıları İçin Değer Yaratın

SEO uyumlu içerikler üreten ekibimizin bir parçası olarak, bir çok farklı sektörden ve birbirinden değerli markalar için içerik üreterek kullanıcıları için değer yaratmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim ve Deneyim

Kişisel Gelişim ve Deneyim

Markethinkers yazar topluluğunun bir parçası olduğunuz sürece, düzenli olarak eğitimlerimize katılabilir ve hem SEO hem de içerik konusunda deneyimli uzmanlarımızla çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Uzmanı Olduğunuz Konularda İçerik Üretin

Uzmanı Olduğunuz Konularda İçerik Üretin

Ücretsiz SEO araçlarımız sayesinde, tüm ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda oluruz ve işinizi kolaylaştırırız. Böylece daha az zamanda daha çok ve daha verimli işler üretmenize yardımcı oluruz.

Ekibimiz Kimlerden Oluşuyor?

Yayıncılarımız kullanıcıları için daha fazla değer yaratabilmesi için tüm ihtiyaçlarında yanlarında oluyoruz. Yazarlık seviyenize, kendinizi geliştirmenize ve talebinize bağlı olarak sadece yazarlıkla kalmayıp, başarılı birer danışman da olabilirsiniz.

Siz hangisi olmak istersiniz?

Deneyimli Yazarlar

Deneyimli Yazarlar

Deneyimi ve bilgi düzeyi yeterli olan adaylarımız, ilk olarak Deneyimli Yazar olarak ekibe katılırlar.

Yıldız Yazarlar

Yıldız Yazarlar

Belirli kriterleri karşılayan ve en önemlisi de yayıncılarımızdan en yüksek puanları alan yazarlarımız yıldız yazar olurlar.

İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı

Detaylı bir sürecin sonunda seçilen yazarlarımız ve SEO uzmanlarımız, kendi projelerini yönetip yayıncıların tüm içerik süreçlerini yönetecek birer danışman olabilirler.

Link İnşası

Guru Yazar

Hukuk, kozmetik, psikoloji veya mühendislik konuları gibi uzmanlık gerektiren alanlarda, bu konuda eğitim almış, sektör deneyimi olan ve seo konusunda bilgili yazarlarımızlara katılın.

Başvuru Süreci

Nasıl İlerler?

Başvuru ve Kabul

Başvuru formunu doldurarak değerlendirilme sürecinizi başlatabilir ve yazar topluluğumuzun bir parçası olmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Başvurunuzu tamamlamanızın ardından, en geç 1 hafta içerisinde tüm kabul sürecini tamamlamayı hedefleriz ve sizi her adımda bilgilendirerek başvurunuzu hızla sonuçlandırırız.

Şimdi Başvur

İçerik Üretimi ve Terfi

Yazar topluluğumuza kabul edilmenizin ardından, içerik üretim süreci ve çalışma sistemimizle ilgili tüm bilgileri ve aklınıza takılabilecek soruları içeren dökümanları sizinle paylaşırız. Buna rağmen sorularınız olduğunda ve sorun yaşadığınızda ekibimiz her zaman bir tık uzağınızda olur.

Topluluğumuzun her bir üyesi, ürettikçe ve kalitesini artırdıkça terfi eder. Kabul edildiğiniz andan itibaren tüm katkılarınız, puanlarınız ve talepleriniz sürekli değerlendirilerek daha iyi pozisyonlara yükselmeniz ve daha fazla kazanmanız için elimizden geleni yaparız.

Şimdi Başvur

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

İçerik üretmekten daha fazlasını yapabilecek yazarlarımız, performanslarına ve taleplerine bağlı olarak danışman olabilirler. Danışmanlarımız yayıncılarımızın tüm içerik ve link inşası süreçlerini baştan sona yürütürler ve uzmanlıklarıyla markaların büyümesine katkıda bulunurlar.

Aynı zamanda birer proje yöneticisi olan danışmanlarımız, daha deneyimli danışmanların ve yöneticilerin desteğiyle kendilerini geliştirip üstlendikleri projeleri tamamen kendileri yönetirler. Bu sayede farklı sektörelerden, farklı büyüklükteki markaların üst düzey yöneticileriyle birlikte çalışıp onların stratejilerini şekillendirme fırsatı yakalarlar.

Şimdi Başvurun

Başvuru Formu

Nil's Spor Time
lazımbana.com
Fondöten Makeup Studio